Preskočiť na obsah
Pavel Vass ml.

Stavebníctvo

Pavel Vass ml.

Demolácia

Obec
Rohovce
Od roku
2007
IČO
43 683 371

Pavel Vass ml.

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
930 30 Rohovce
Na trhu od
15. augusta 2007
IČO
43 683 371
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.11)
Demolácia

Podnikanie v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Pavel Vass ml.

Pavel Vass ml. – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rohovce. Podniká od 15. augusta 2007.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Demolácia“ (43.11). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad maliarske a natieračské práce, montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne… a kladenie zámkovej dlažby.

Základné údaje

Obchodné meno
Pavel Vass ml.
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 683 371
Dátum vzniku
15. augusta 2007
Miesto podnikania
930 30 Rohovce
Živnostenský register
Okresný úrad Dunajská Streda, vložka č. 210-22936
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.11)
Demolácia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Pavel Vass ml. zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Maliarske a natieračské práce

  • Montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov

  • Kladenie zámkovej dlažby

  • Demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Pavel Vass ml.?

Miesto podnikania je v obci 930 30 Rohovce.

Čím sa Pavel Vass ml. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Demolácia“ (43.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maliarske a natieračské práce; montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne…; kladenie zámkovej dlažby; demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy.

Aké je IČO – Pavel Vass ml.?

IČO je 43 683 371.

Odkedy podniká Pavel Vass ml.?

Podnikanie začalo 15. augusta 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Pavel Vass ml. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese pavel-vass-ml.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.